close
تبلیغات در اینترنت
پارتیشن دوجداره آریا.پیشرو در ارائه پارتیشن ومبلمان مدرن اداری/پارتیش
آخرین مطالب

مزیت جابجائی پارتیشن آریا

مزیت جابجائی پارتیشن آریا

پارتیشن ام دی اف دو جداره می تواند دیوار کاملی برای تهیه یک اتاق استاندارد ایجاد کند.

با کمک پارتیشن دو جداره بجزء بوجود آوردن دیوار جدا کننده مستحکم ،لازم است که یک دکور هم روی دیوار ساخته شود .

با استفاده از پارتیشن دوجداره می توان یک اتاق جدا کرد که کاملا از فضای پیرامون جدا باشد و این دیوار ارتفاع کامل سقف ایجاد شود ، البته در این صورت حتما باید از نظر سیکولاسیون و تامین سیستم برودتی بطور مستقل مجهز به پانل های دمشی جداگانه باشد.


این اتاق نیز باید از نظر تامین نور در طراحی پانل و شیشه خور کافی برای پارتیشن در نظر گرفت. البته پارتیشن ام دی اف دوجداره کاملا قابلیت تغییر به هر میزان شیشه خور را دارد ، این مدل به دلیل پنج لایه میانی و پانل قابلیت نگه داری هر آویزی را بروی خود دارد ، تقریبا مانند دیوارهای ماسونری کاملا قابل اتکا بوده است و به دلیل دارا بودن پانل های تزئینی خواسته های شما را به رنگ و هر تزئین دیگری مرتفع می سازد.

در کلاسهای درس که با یک دیوار از یکدیگر مجزا شده اند می توان از دیوار پارتیشن استفاده نمود که در صورت کمبود فضای یکی از کلاسها با جابجا کردن دیوار پارتیشن فضای لازم مهیا شود .

در خانه هایی که افراد اتاقهای بزرگی دارند در فصل تابستان برای خنک کردن و در فصل زمستان برای گرم کردن اتاق به مصرف انرژی  بیشتری نیازمندند ، با بکاربردن پارتیشن می توان ابعاد اتاق را تنظیم کرد و باعث صرفه جویی در انرژی شد .

در خانه های مسکونی چنانچه با کمبود فضا جهت پذیرایی از مهمان روبرو می شویم می توان با جابجا کردن دیوار پارتیشن مشکل را بر طرف کرد .

افراد در کودکی فضای کمتری احتیاج دارند و با رشد و بلوغ به طبع فضای بیشتری احتیاج دارند که با طراحی مناسب و استفاده از دیوار پارتیشن متحرک فضای دلخواه را بوجود می آورند .

در فضاهای آپارتمانی که کمبود فضا مشکل اصلی کودکان برای بازی کردن می باشد با استفاده از این دیوار پارتیشن مشکل تا حد زیادی بر طرف می شود .

در جاهای ازمنزل وادارات جهت جلوگیری از دید مزاحم  می توان استفاده شود .

استفاده از پارتیشن اداری به این منظور، فضای دلبازی را فراهم می کند که در آن استفاده از نور و حرارت به طور مشترک بوده ضمنا در این فضا ضمن حفظ حریم شخصی هر یک از کارکنان با یکدیگر و با ارباب رجوع به طور مستقیم و مدام در تعامل کاری قرار خواهند داشت .

برای مدیریت بهینه و نظارت بیشتر بر روی محیط اداره بهتر است بر روی فضای اداری تقسیم بندی صورت گیرد و از این طریق فضای اداری با ایستگاههای کاری با پارتیشن اداری کوتاه و میزهای اداری و فایلینگ مرتبط صورت خواهد گرفت.ومزایای سیستم پارتیشن اداری آریا این اجازه را به کاربر می دهد که در صورت لزوم وبنا به کاربری تغیرات جابجایی انجام پذیر باشد.


www.partitionaria.com

تماس با ما:66687923-66687924

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .